Nesnesitelná lehkost bytí

10. května 2009 v 0:21 | Narcisa |  Miluji YouTube
Pokud jde o ten obrázek, tak ten by asi neměl být na hlavní stránce, kam mají přístup děti, ale měl by být schovaný v článku a ohrazený tak stovkou varování, takže dětičky, pokud tohle čtete tak nenapodobujte to, co je na tom obrázku, protože ten text pod ním pěkně kecá!
Dneska mám strašnou radost. Nejde o takovéto nadšení, které po pár minutách nebo hodinách opadne, a vy si na něj večer už ani nevzpomenete. Už od rána se usmívám jak nějaký blázen, směji se každé blbosti a raduji se z každé maličkosti a to dokonce i z věcí, které by mě jindy vytočily k nepříčetnosti.
Zářným příkladem je, že jsem dopoledne chtěla psát MŽMB, ale taťkovi nešel na jeho notebooku otevřít nějaký soubor a tak mi na čtyři hodiny zabavil toho mého miláčka. Druhým takovým příkladem je, že jsem si dnes venku četla a spálila si nos. A do třetice všeho dobrého i zlého, když jsem si přečetla ty tři a půl strany nové kapitoly MŽMB, začala jsem se smát, bez milosti zmáčkla Ctrl+A a Delete a začala kompletně od znovu.
Kdyby se mi to stalo v jakýkoli jiný den, byla bych maximálně naštvaná, protivná na všechny kolem, nadávala bych a vytáčelo by mě ještě víc pouhé vědomí, že jsem naštvaná. Ale dneska to bylo jiné. Bez otrávených keců jsem taťkovi věnovala svůj notebook, spálený nos si s úsměvem na rtech napatlala Panthenolem a nad třemi a půl stránkami neprojevila žádnou lítost a s radostí je kompletně předělala. Dokonce jsem změnila i zápletku.
Pokud jde o tu radost, tak mě třeba hrozně moc těší, že přestože jsem tady žádnou povídku nepřidala, no, řekněme už pěkně dlouho, a veřejně jsem prohlásila, že další kapitola MŽMB bude za dlouho, stále tady chodíte a návštěvnost mi dokonce vůbec neupadá. Z toho mám obrovskou radost. Další mé nadšení vyvolalo to nové menu, co jsem vytvořila. Navíc jsem si všimla, že od té doby, co tam je ten samostatný odkaz na Ankety, tak mi na ně dokonce klikáte. Nevím, jestli to je tím, samostatným odkazem, nebo je to jen náhoda, ale každopádně moc děkuji.
Taky jsem se dneska dívala na Mrtvou nevěstu Tima Burtona a Iluzionistu a přestože ty filmy znám prakticky nazpaměť, jsem z nich nadšená. Připadám si, jako kdybych si něco šlehla. Tak veselá jsem nebyla už hodně dlouhou a nebudu předstírat, že nevím, co to moje veselí způsobilo, protože to moc dobře vím. V pátek jsem totiž udělala poslední tečku za bakalářkou a teď už mají na krku tu mou slátaninu jiní. Přestože mám za měsíc státnice, rozhodla jsem si tento víkend maximálně užít a začít se učit až od pondělí. Zatím plán plním na jedničku.
Ještě jednou opakuji, že novou kapitolu MŽMB píšu a kdy ji dopíšu to netuším, ale určitě ji jednou dopíšu. A taky jsem vám do článku dala jedno úžasné video, které mě vážně pobavilo a musím si ho pouštět pořád dokola. Nelekejte se té angličtiny.

Přístupnost: od 15
Varování: Slash, video je v angličtině 


Komentáře

1 andie | 10. května 2009 v 8:13 | Reagovat

Jsem moc ráda, že jsi konečně pořádně veselá a doufám, že budeš ještě hodně dlouho :) Tedy ale spálený nos bych mít opravdu nechtěla, já se naštěstí nepřipaluju  :-D Ale přepisovat něco je strašná otrava, to se ti divím, že ses do toho dala... já teď přepisuju jednu starou povídku (děsně napsaná, ale děj je ok, tak proto) o 8 kapitolách a ještě nemám ani první a už jsem z toho na prášky :D

2 Narcisa | 10. května 2009 v 9:15 | Reagovat

ANDIE, díky, zlato. Osm kapitol? Och, to je hodně, to tě teda lituju. Musí to být vyčerpávající. Přepisovat text je snad horší, než ho napsat celý znovu. Ale kdybys to nechtěla dělat, tak se na to vykašleš a celé to hodíš do koše. Moc se na tu povídku těším  :-)

3 Black horse | 10. května 2009 v 14:11 | Reagovat

Dotaz!Jako němčinář angličtině houby rozumím. O čem je to video? :-|

4 Narcisa | 10. května 2009 v 15:33 | Reagovat

BLACK HORSE: Tak hodně hodně hodně stručně. Neumím moc dobře anglicky, tak se omlouvám za nepřesnosti, ale tak pro představu to snad stačí:
Padne první gól a následuje radost.
Brunet: "Chceš pivo?"
Blonďák: "Ne, večer jdu se Susan (pravděpodobně jeho holka) na večeři k jejím rodičům."
Brunet: "Och, večeře s rodiči, hodně štětí."
Padne druhý gól a následuje radost a líbání. Odtrhnou se od sebe
Blonďák: "Och, co to bylo? Co se to stalo?"
Brunet: ukazuje na televizi "Bux skóroval."
Blonďák: "Ne! Ta druhá část."
Brunet: "Ta část s mojím jazykem ve tvé puse?"
Blonďák: "Jo, ta část."
Brunet: "To nic nebylo."
Blonďák: "Jo, nic to nebylo, patří to k fotbalu. Děje se to pořád."
Brunet: "Myslíš?"
Blonďák: "Ne."
Brunet: "Ok, takže, ty jsi gay?"
Blonďák: "Ne, ne,... nevím. Vzrušilo tě to?"
Brunet: "Ne, ne!... Jo, trochu jo. Trochu mě to vzrušilo. Jsem gay?"
Blonďák: "Ne! Jo! Trochu. Jsi trochu gay."
Brunet: "Ok, takže jsem trochu gay?"
Blonďák: "Jo. Ne! Jsme dva kluci. Trochu vzrušení, nechme to plavat."
Brunet: "Pořád to znamená, že jsme gayové."
Blonďák: smířeně "Jo."
Další gól, radost, líbání.
Brunet: "Do prdele, do prdele, co se to děje?"
Blonďák: "Myslím, že jsme gayové."
Brunet: "Myslíš?"
Blonďák: "Jo, tohle je velký okamžik."
Brunet: "Velký okamžik, co budeme dělat."
Blonďák: "Nevím, jsem teprve gay začátečník."
Brunet: "Měli bychom jít do gay baru?"
Blonďák: "Nevím."
Brunet: "Měli bychom si zapálit svíčky?"
Blonďák: "Dobře."
Brunet: "Dobře."
Blonďák: "Ne. Svíčky ne."
začne hrát v televizi hudba. blonďák něco říká o krátkých kraťasech a o tom, že oni přece nejsou gaové a začnou oba tančit. pak se bloňdák vzpamatuje a stopne to, začne být chudák zmatený, co se to děje, že oba jsou přece chlapi a co to líbání, ten tanec a to plazení se po sobě atd. pak rozhodne, že na to prostě zapomenou, a že on půjde ke Susaniným rodičům a dohodnou se, že to nechají plavat. Následuje další gól a už se na sebe zase vrhají, ale (to vlastně všichni vidí v tom videu). Pak blonďák chce říct, že už půjde (anglicky "go") a sekne se a místo toho řekne "gay" a pak se hned opraví. Rozloučí se a je konec.

5 Syriana | 10. května 2009 v 17:27 | Reagovat

Zlato, to mám taky velkou radost, že se ti tak ulevilo. Je správné udělat si hezký víkend, pomůže ti to načerpat nové síly.
Na Iluzionistu jsem se dívala včera poprvé a jsem nadšená, nejen proto že miluji Rufuse Sewela, a proto že se většinou nahrávalo v čechách, ale prostě mi to celé pohltilo. Pěkný film, na který se ráda podívám znovu.
Zlato kdyby jsi něco potřebovala, cokoliv, jsem tu pro tebe :-)

6 Narcisa | 10. května 2009 v 18:35 | Reagovat

SYR, zlatíčko, moc děkuju za nabídku. Jsi hodná, určitě tě někdy zneužiju  :-)  Iluzionista je skvělý film, zvrat přijde až úplně v posledních scénách, což je super. Takové filmy miluju. Těší mě, že se ti líbil.

7 andie | 10. května 2009 v 18:51 | Reagovat

mno samozřejmě, ale někdy si fakt říkám, jestli i když to přepíšu, jestli to pak dopíšu :) snad se brzy obejví na ff.ph.net i když tam je to tedy taky rychlost, že to do té doby dodělám  :D

8 Memorin | Web | 10. května 2009 v 19:16 | Reagovat

Tak to musí být extra dobrá nálada. :oD, ale moc ti to přeju. Jak už jsem psala na blogu, taky jsem dnes rozjařená. Jaro, teplo, zeleno… krásně. Svět je dnes krásný. Musím si užít, zítra po zápočtu už tak dobrý asi nebude.
Miluji Tima Burtona!
Jééé, překlad!
A bude někdy i příběh plný křiku? :-o

9 Black horse | 10. května 2009 v 20:17 | Reagovat

Jé ta to je uhozený. Iluzionistu jsem hrozně vidět chtěla, osud však měl jiný záměr. Fungovala nám jenom prima a nova.
Tak jsem se čučela na novu. Celkem jsem se nasmála. Hezky se uč, i za mně! Booooože, jak já ti závidím. Taky bych chtěla studovat a nemůžu. Člověk se dostane na výšku, a pak musí pro sourozence odejít. Občas trochu lituju, a pak si zase říkám, že jsem udělala dobře.
Já jsem dneska byla se třema ségrama venku. Nejstarší (teda po mně) zůstala doma a drtí se a mimino zůstal taky doma. Ještě psa Astu a Barryho, a nějaká paní se mně začala vyptávat, jestli bych jí taky někdy nevyvenčila psa a nepohlídala holku. No hotovej blázinec!  8-)  Ale bez kámošek bych to nedala.

Memento mori!

10 Narcisa | 10. května 2009 v 20:55 | Reagovat

ANDIE, taky si myslím, že s tou rychlostí to nebude tak horké a v poklidu můžeš nejen přepisovat, ale taky dokončovat :-)

MEM, máš pravdu. Dneska bylo opravdu nádherně. Zase jsem si venku četla a mám už trochu opálené ruce :-) Hodně štěstí u toho zápočtu. Taky miluju Tima Burtona. Jeho filmy jsou výjimečné. Pokud jde o Příběh plný křiku, tak ty jsi jediná osoba, která mě do něj neustále uhání. Moc ti za to děkuju, protože jinak by mi trvalo ho dokončit celou věčnost. Dneska jsem začala psát další kapitolu a možná ji dnes nebo zítra dokončím. Příští týden by se tu pak mohla objevit nová kapitola.

BLACK HORSE, jj je to uhozené, ale smála jsem se u toho jak šílenec. Neboj se, pořád ještě si to můžeš půjčit na DVD nebo se na to mrknout na netu. Obětovala ses kvůli sourozencům? To je od tebe moc šlechetné. To by každý neudělal. Obdivuju tě. Máš tři sestry? To máte doma samý babinec  :-D  Ty máš mimi? No páni, to je úžasné. Tos měla vážně blázinec  :-D  Zase ses ale nenudila.

11 Black horse | 10. května 2009 v 21:32 | Reagovat

Naše DVD půjčovna má asi jenom 50 DVD, nepředpokládám, že budou mít Iluzionistu.
Spíš se mrknu na net.

Mimi zatím nemám. Ono je to asi tak. Já jsem nejstarší. Mojí sestře je 17. Další sestře bude teď za pár dnů 13. Pak se naši rozvedli. Nedávno si táta pořídil dvě holky těm jsou 2 a před čtvrt rokem se jim narodil kluk. To je to mimi. Ale kdo ví. Vrátila jsem se ke své vážné známosti po půl roce a vypadá to celkem vážně. Momentálně ale spíš pracuju, abych vydělala na 12 a 17 ségru. No, vážně se moc nenudím. Ještě mám doma dva chlupáčky který jsem si prosadila a dělám sourozencům chůvu. Já mám teda život,...  =o)    :-D

12 Black horse | 10. května 2009 v 21:52 | Reagovat

Člověk by řekl, že je to jako z románu od Rosamundy Pilcherové. Už jenom chybí-a žili šťastně až do smrti... :D

13 Narcisa | 10. května 2009 v 23:24 | Reagovat

BLACK HORSE: Net to jistí :-) Máš velkou rodinu. Ty jo, to ti docela závidím tolik sourozenců. Navíc máš jedno z nich je mimi. Pro ně mám poslední dobou hroznou slabost. Kdybych nechodila do školy, hned bych si nějaké pořídila. To šťastně až do smrti si ale musíš zařídi sama.

14 Iksa | 11. května 2009 v 10:26 | Reagovat

Black horse: Iluzionista vyšel už na dvd v novinách nevím kdy, ale vyšel a snad i letos, protože jsem ho určitě sháněla až po Vánocích, kdy jsem ho měla půjčeného a hrozně jsem se do toho filmu zamilovala  ;-) takže třeba někde v trafice... :-D

15 Black horse | 11. května 2009 v 18:12 | Reagovat

Ikso, to doufám. Mám jednu trafiku asi kilometr vzdálenou tak tam asi v pátek po práci skočím a doufám, že najdu.
Ciss, já si svojí rodiny vážím. Když slýchám kamarádky sester, občas se chytám za hlavu, jak mluví o svých mladších a straších sourozencích. Pro mě je to velkej dar. Kdybych si musela vybrat, jestli já, nebo kterýkoliv z nich, vyberu jednoho z nich.  Taky bych si hned pořídila mimi, ale bohužel, kdo by pak dělal odpolední chůvičku, že? :D

16 Bella Snapeová | 12. května 2009 v 20:49 | Reagovat

Narcisko, jsem ráda, že máš teď šťastné období a že jsi zmákla tu bakalářku! A že si dokázala smazat kapitolu MŽMB, tak to musela být vážně MEGADOBRÁ nálada!:) A to video prostě nemá chybu:-D Nejleší, jak tam začnou tančit:-D

17 Narcisa | 12. května 2009 v 22:07 | Reagovat

BELLUŠKO, děkuju moc. To, že jsem bakalářku dopsala ale ještě neznamená, že mi projde komisí ve škole. Až se sama divím, jak lehce mi šlo celou tu kapitolu MŽMB smazat. Jindy bych to skoro obrečela nebo se při nejmenším mlátila hlavou do stolu. Jsem ráda, že jsem to udělala, protože ta "nová nedopsaná verze" se mi líbí víc. Jj ten tanec v tom videu je kouzelný  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.