Short Black stories

23. března 2009 v 9:15 | Narcisa |  Z mojí dílny
Říkejte jim jak chcete. Třeba povídky na jeden zátah nebo na pět minut, rychlovky, jednohubky, příběhy na pět stran a míň, povídky bez pokračování, rychlobrkovky nebo i nějak jinak. Short Black stories je zkrátka sbírkou jednorázových povídek o rodině Blacků. Časem sem budou přibývat další.


Krátká povídka o hořkém životě ve stínu, o volání po uznání a lásce, o tom, jak obtížné je prosadit se vedle svého po všech stránkách dokonalého staršího bratra, ale je to především příběh o tom, jak velkou cenu musí člověk zaplatit za to, aby na něj otec mohl být pyšný a alespoň jednou v životě měl člověk pocit, že konečně něco udělal správně. Je to tak trochu jiný pohled na vztah mezi Siriusem, Regulusem a Orionem.
Věnováno Wolyt za krásná slova, inspirativní komentáře a návštěvu mého webu :-*Tentokrát jde o příběh soutěživé Bellatrix, která se odmítá smířit s pouhou remízou a ze všeho nejvíc touží alespoň jednou v životě pocitít to opojné kouzlo prvenství. Pro Bellu má ovšem i ten jediný prchavý okamžik vítězství tak velkou cenu, že je ochotna pro něj prolít i krev.
Věnováno Šedoočce za to, že ji mám :-*

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.