Prolog

16. února 2009 v 21:23 | Narcisa
Přístupnost: od 15 let
Postavy: Sirius Black

Tak mládeži začínáme kratičkým úvodem.


Prolog

Nikdy jsme s Jamesem moc dobře nepochopili, proč holky nadělají tolik cavyků ohledně ztráty panenství. Musí to být krásné, musí to být něžné, musí to být romantické a hlavně to musí být s někým, koho opravdu milují. Pche! Stejně o to drtivá většina z nich přišla na špinavém záchodě v nějaké zatuchlé hospodě s několika panáky Ohnivé whiskey v krvi a čarodějem, co byl tak ožralý, že ze sebe nebyl schopen vymáčnout vlastní jméno.
Ohledně holek jsme byli s Jamesem dokonale informovaní. Od francouzáků přes prstění, klasický sex, lízání až po anál a všechny ty blbiny kolem, kterým holky říkají předehra. Na to, že nám bylo čtrnáct, jsme toho znali víc, než ostatní kluci v našem věku. Nebyli jsme sice ošlehaní životními zkušenostmi, ale zato by naše obsáhlé teoretické znalosti vydaly nejméně na tři bichle, které by svou tloušťkou mohly směle konkurovat Dějinám bradavické školy.
Studiem holek jsme koneckonců strávili celý poslední rok v Bradavicích a nyní jsme byli pevně přesvědčeni, že tentokrát do Bradavického expresu nastoupíme jako opravdoví chlapi. Byli jsme rozhodnuti, že letošní prázdniny budou ty poslední, které strávíme jako panicové. Nechtěli jsme kolem toho dělat takový humbuk jako holky a tak jsme se se prostě rozhodli, že jednoduše vlezeme do nějaké hospody, vyhlídneme si tam dvě holky a prostě je ošukáme. Vlastně to bylo úplně jednoduché a mě až udivilo, proč nás něco tak primitivního nenapadlo udělat už dřív.


 


Komentáře

1 Standikok | Web | 16. února 2009 v 21:33 | Reagovat

Tak už mám na blogu ty hry, za které dostaneš PlayStation 3 a jiné vecné ceny...

2 Black horse | 17. února 2009 v 10:41 | Reagovat

Tož, už se těším!

3 Narcisa | 17. února 2009 v 11:35 | Reagovat

Black horse: Tož to se teda těš :-) Odkud vůbec jsi, že používáš takové výrazy jako je "tož"?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.