Varování

1. ledna 2009 v 16:45 | Narcisa |  Než začnete číst
Pokud vám ještě není 12, zbystřete! Zabloudili jste na stránku, jejíž obsah z větší části není určen dětem. U každé povídky uvádím v záhlaví její přístupnost, případně doplňující varování a já vás prosím, abyste je před otevřením článku pečlivě zvážili. Tím, že čtete tento text na sebe přebíráte veškerou zodpovědnost za všechny psychické či jiné újmy, které na vás nerespektování mého varování může zanechat.

Orientačně uvádím, co znamenají jednotlivé ratingy:
pro všechny - nekonfliktní obsah
od 12 let - možný výskyt sprostých slov či sexuálních narážek,…
od 15 let - erotika, násilné scény, užívání alkoholu či lehkých drog…
od 18 let - nedobrovolný sex, psychický teror, brutalita, zneužívání mladistvých,…
Mám sice tendenci lehce svá díla nadhodnocovat, ale v tomto případě je více lepší než méně.

Povídky, které v záhlaví mají slovíčko SLASH (nebo preslash, chanslash, femslash či RPS), buď přímo popisují nebo nějakým jiným způsobem narážejí na homosexuální vztahy. Pokud vám jde toto téma proti srsti, nečtěte dál! V žádné z mých povídek s erotickým obsahem nejde o navození erotického vzrušení či propagaci pornografie. Vysvětlivky všech ostatních pojmů najdete tady.

Vyhrazuji si právo (jakobyste mi v tom mohli zabránit :-)) všechny off topicové komentáře bez předchozího varování přemisťovat do Soví pošty. Veškeré reklamy, žádosti o hlasy v nějakých anketách nebo podobně bez lítosti mažu a všechny komentáře, které budou nějakým způsobem urážet moje čtenáře, budu mazat. Mě si můžete urážet jak chcete, vydržím hodně.

Upozorňuji na to, že moje povídky vycházejí z informací uvedených ve všech sedmi vydaných knihách o Harrym Potterovi. Pro ty, kteří knihy nečetli a jsou fanoušci filmů, tedy moje dílka obsahují spoilery!

Je taky fér vám říct, že moc neumím psát, takže pokud hledáte nějaký skvost české ff, musím vás zklamat. Tady ho nenajdete.

Tak a teď se konečně můžete začít prokokusávat zbytkem mých stránek.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.