Fan fiction v obrazech

28. ledna 2009 v 10:09 | Narcisa |  O fan fiction
Za devatero horami a devatero řekami v zámku z bonbónů a čokolády žila dívka, která se jednou v noci vydala do zapovězené říše Internetu a zrovna ve chvíli, kdy zvon blízkého kostela odbíjel půlnoc, její srdce vzplanulo láskou. Jejími vyvolenými se staly malé barevné čtverečky s nápisy a obrázky, které všichni znali jako avatarky.
Vlákaly ji do svého království jménem Glitter Graphics, kde kolem ní tančily jako víly, třpytily se a ona nebyla schopna z té nádherné podívané spustit oči. Začaly ovládat všechny její smysly a ona jim nedokázala odolat. Vyvolaly v ní neovladatelnou touhu, kterou, ač se snažila sebevíc, nebyla shopna ukojit. Oddala se jim celým svým tělem a celou svou duší.
Ve chvíli, kdy si uvědomila, že ji avatarky uvěznily na svém hradu, bylo už na záchranu pozdě. Proto teď sedí sama mezi blikajícími světýlky a s nadějí doufá, že jednoho dne přijede princ na bílém koni a konečně ji vysvobodí. Zazvonil zvonec, pohádky je konec.

Avatarky, které se mi líbily nejvíc, najdete v článku. Pokud vám moje ochutnávka nestačí, mrkněte tady. Upozorňuju, že uprostřed stránky vpravo je taková celkem dost nápadná modrá ikonka s bílým nápisem Search. To prosím znamená, že do políčka nad tímto nápisem napíšete heslo např. Harry Potter, a pak kliknete na Search a ono vám to vyhledá všechny ikonky o HP. Nechci z vás dělat blbce, jen nechci, abyste dopadli jako já, protože já si toho všimla až poté, co jsem prolezla 800 stránek!!! Jj, proč to dělat jednoduše, když to jde složitě...

Varování
Článek obsahuje slash nevhodný pro osoby mladší 15 let, vulgarismy a sexuální narážky. U lidí trpcích kardiovaskulárními chorobami je možný výskyt infarktu. Vedlejší účinky - přiblblý úsměv, pohoršení, záchvat smíchu, závislost na slashi a ikonkách.
Neangličtináři nechť si otevřou slovník a pokud jste ve světě fan fiction nováčky a neznáte základní ff "terminologii" :-), otevřete si i toto a toto. Ať žije slash!

PS: Hlavně mi pls nepište do komentářů další stránky s avatary, to by mi přeskočilo snad už definitivně :-)


 


Komentáře

1 Evangeline | 28. ledna 2009 v 10:17 | Reagovat

Žěby dostanem infarkt? Aká "rozprávka" ja dostanem infarkt...:))

2 Evangeline | 28. ledna 2009 v 10:17 | Reagovat

Cool celkom, to som chcela povedať...

3 Syriana | 24. března 2009 v 13:12 | Reagovat

Úžasné ikonky, naprosto geniální :-)

4 Bella Snapeová | 13. dubna 2009 v 11:31 | Reagovat

Jo jo..taky jsem těm malým obrázečkům totálně propadla :) A díky, že jsi napsala kde hledat na Glitter Graphics SEARCH! :-* (také jsem si toho nevšimla a hledala jsem jak blbá...:-D)

5 Narcisa | 13. dubna 2009 v 11:59 | Reagovat

EVANGELINE: Doufám, že jsi to přežila :-)
SYRIANKO, jsem ráda, že se ti líbily :-*
BELLUŠKO, já jsem na nich totálně závislá. Počítač mám jimi úplně zapráskaný a nevím, co teď co s tím :-) Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo si toho SEARCH nevšiml :-)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.