Můj virtuální svět aneb Jak se vyznat v tomhle bordelu

10. prosince 2008 v 21:34 | Narcisa |  Než začnete číst
Vítejte na místě, kde se šílené výplody mé zvrácené fantazie stávají skutečností. Tahle stránka vznikla 9.12.2008. Nesnažte se v tom najít nějakou symboliku, protože v tom žádná není. Původně jsem tady chtěla vytvořit rozcestník na stránky s a o fan fiction a weby o psaní. Nakonec jsem tady ale z osobních důvodů začala zveřejňovat své příběhy.

Dosud jsem vytvořila čtyři hromádky rubrik.

První z nich je hromádka , která obsahuje rubriky týkající se mé maličkosti.
Myslím, že název rubriky O mě hovoří za vše, takže jen krátce řeknu, že tam najdete všechno, co vám chci o své osobě prozradit. Kdo by si se mnou chtěl popovídat mimo tento blog, najde tam na mě kontakt.
Svět řevu a ticha obsahuje hromadu mých neuvěřitelně trapných keců o tom, co se chystám dělat, co bych dělat měla, ale nedělám, a co bych dělat neměla, ale dělám. A vlastně všechno, co se nebude hodit nikde jinde, skončí tam, na smetišti politováníhodných příběhů z mého tak obyčejného života.
V rubrice Miluji YouTube budete postupně nacházet některá moje oblíbená či něčím zajímavá videa. Některá se možná budou fandomu HP dotýkat jen okrajově, jiná právě naopak.
No a poslední škatulka Kam ráda zavítám je seznamem mých oblíbených stránek. Protože je jich opravdu hodně, na hlavní stranu se mi nechtěly dávat všechny.

Druhá hromádka rubrik nese název Ona a nezasvěcení ji nepochopí (teda pokud nezenáte Lapr a podobné hry). Obsahuje totiž střípky ze života té šílenější části mé osobnosti, která žije ve svém fascinujícím světě točícím se kolem rodiny Snapeofilek. Pokud si něco odtamtud přečtete a pomyslíte si, že jsem se asi zbláznila, nemáte pravdu. Já byla blázen odjakživa, jen se to ve mně poslední dobou začalo projevovat i navenek. Prakticky tam nic moc není, protože se toho děje tolik, že dávat to dohromady by mi zabralo celé hodiny.
Rubrika Narcisa a Regulus je naplněna některými základními informacemi o mém schizofrenním já.
Sestry Snapeofilky jsou mou druhou rodinou, taková parta holek, které si rády hrají.
Domov Cisy a Rega je místem, kde spolu mé dvě postavy žijí. Nebo teď už vlastně jen Regulus, ale to je na delší vyprávění.

Další hromádkou je Knihovna, kde najdete všechno, co nějak souvisí s příběhy, mojí tvorbou, se čtením, s fan fiction a tak podobně.
Rubrika Z mojí dílny je jakousi galerií mé tvorby. Pokud se těšíte, že si tady přečtete nějakou alternativní verzi sedmého dílu Harryho Pottera, nebo že tady najdete příběhy o Hagridovi, Hermioně nebo Ronovi, tak to vás musím hluboce zklamat. Já jsem se totiž zamilovala do někoho úplně jiného.
Nechci vás unudit k smrti svými často nikdy nekončícími ódami a tak jen hrdě prohlašuju, že se ze mě stala Blackofilka. Vznešený a starobylý rod Blacků, jehož členové si zakládají na své čistokrevnosti víc, než na čemkoli jiném, mě fascinoval prakticky od chvíle, kdy jsme se o něm dozvěděli poprvé. A od té doby na něj nemůžu přestat myslet. Až na pár světlých výjimek se tedy celá má tvorba točí kolem nich. Zatím je drtivá většina mých příběhů teprve ve vývoji, takže si na další porci blackovských stories budete muset počkat.
Rubriku Ukradené příběhy jsem chtěla vytvořit už hrozně dlouho. Časem tam budou přibývat příběhy, které jsem našla v časopisech, knihách, na internetu, ve filmech a tak podobně. Budou se týkat různých témat a různých žánrů, ale všechny budou mít společné to, že mě něčím hodně zaujaly. Nenajdete tady ff povídky, ty jsou umístěné v článku In memoriam v rubrice O mě.
Komentářové povídky jsou společným výtvorem mě a mých čtenářek. Pokud se chcete do jejich psaní přidat, klidně můžete, stále ještě nejsou dokončeny.
Dárky pro Narcisu obsahují seznam příběhů a jiných dárečků, které pro mě někdo napsal či vytvořil.
A rubrika O fan fiction je malilinkatým zárodečkem mých prvotních úmyslů. Z těch úplně původních článků tady zbyl jen jeden (Co je to fan fiction?). Doufám, že se mi někdy podaří zpracovat aspoň něco málo z toho kvanta informací, co jsem si o psaní a o ff nashromáždila, a budu to moct konečně zveřejnit.

A v hromádce Pod čarou je všechen možný bordel, co se nehodí nikam jinam. Jsou tam většinou "provozní věci" týkající se tohoto mojeho království.
Rubriku Než začnete číst byste si jako noví návštěvníci mého webu měli přečíst jako první. Obsahuje varování, přehled mých povídek a taky nějaké to info o tomto blogu (to teď čtete :-)). Nástěnku jsem založila za tím účelem, že tam budu vkládat všemožné oznámení, vzkazy, komentáře ke změnám designu (po poslední zkušenosti nevím, jestli budu mít na další změnu nervy) a podobně. V podstatě je to takový prostor pro komunikaci s vámi ohledně "organizačních záležitostí".
A do Soví pošty příjmám všechnu poštu, vzkazy, offtopicové dotazy atd.

Na závěr jen dodávám, že tohle není web, kde se plní přání či sny, tohle je přímá cesta do pekla. Nakonec to tam ale nebude tak špatné, protože tam stejně všichni Blackovi dřív nebo později skončí... Vítejte v mém světě.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.