Čestné prohlášení

10. prosince 2008 v 17:47 | Narcisa |  Než začnete číst
Slavnostně přísahám, že žadná z postav vystupující v mých povídkách ze světa Harryho Pottera mi nepatří. Canon je duševním vlastnictvím nějaké J. K. Rowling. Originální postavy a dějové linie jsou mé a vycházejí více či méně z knih o Harrym Potterovi. Vlastní nápady užité v povídkách nezobrazují žádnou reálnou osobu ani událost a jejich podobnost je čistě náhodná, stejně jako případná podobnost s díly jiných autorů. Tyto stránky ani povídky, obrázky či jiný obsah na nich zveřejněný nebyl vytvořen za účelem mého finančního či jiného materiálního obohacení a slouží pouze pro mé osobní potěšení. Kdyby mi ale někdo chtěl poslat nějaký finanční obnos, ráda mu sdělím číslo svého trezoru u Gringottových.

Všechny použité obrázky jsou staženy z Glitter Graphics, Deviant Art nebo jiných veřejně dostupných internetových stránek. Obrázek v záhlaví patří Senyphine.

Prosím, nekopírujte a nezveřejňujte mé texty bez mého svolení!

Kdyby na mě chtěl někdo na svých stránkách odkázat (heh, má naivita nezná mezí), klidně může. Buttomek ale žádný nemám, protože ho neumím udělat :-(

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.